OK

گونه هايي زيباتر!

استفاده از پروتز ها در گونه و استفاده از ترکيبات تزريقي پرکننده مثل چربي و ژل ها

راه هاي داشتن گونه هايي زيباتر!

مي توان گونه هارا به حق، ستون اصلي زيبايي صورت دانست. زيرا تحليل رفتن تدريجي آن يا اصولا نداشتن گونه اي با سايز مناسب شايد مهم ترين عامل تناسب نداشتن اجزاي صورت باشد.
از اين روست که در هر بيماري که با انگيزه زيباترشدن صورت مراجعه مي کند، نگرشي کلي به صورت و ارزيابي ذهني اجزاي صورت و در راس آن ها گونه ها مي تواند بسيار کارگشا و مفيد باشد.

افرادي که مناسب برجسته کردن گونه هستند را مي توان به دو دسته تقسيم کرد؛

1. افرادي که در سنين پايين تر گونه اي مناسب داشته اند و با گذشت زمان و گاهي به علت لاغر شدن، بافت گونه با سرعت در آنها تحليل رفته است.
2. افرادي که از سنين پايين هم گونه مناسبي نداشته اند و خلاء وجود گونه مناسب روي زيبايي متناسب چهره آن ها اثري نامطلوب دارد.

در هر دو دسته اين افراد دو راه عملي براي ايجاد گونه وجود دارد:

1. استفاده از پروتز ها
2. استفاده از ترکيبات تزريقي پرکننده يعني فيلر ها مثل چربي و ژل ها.

استفاده از پـروتز هـا براي داشتن گونه هايي زيباتر

براي برجسته تر کردن گونه ها ميتوان از روشهاي متفاوتي مثل تزريق چربي، تزريق ژل و يا استفاده از پروتز گونه کمک گرفت که مناسب ترين روش، استفاده از پروتز است.
استفاده از پروتز گونه روشي استاندارد براي ايجاد گونه است.
بهترين ماده براي ايمپلنت هاي صورت سيليکون است. اين ايمپلنت ها داراي قابليت پذيرش بسيار مناسب هستند و توسط بدن پس زده نمي شوند. .هنگامي که سيليکون روي استخوان قرار مي گيرد، بيمار آن را شبيه استخوان خود حس مي کند.

مزيت اصلي اين ماده:

اينست که با توجه به نرم بودن آن، سيليکون مي تواند با آناتومي بدن خود را تطبيق دهد و هيچگاه لبه تيز پيدا نمي کند.

ماندگاري ايمپلنت ها در پروتز زيبايي گونه

مي تواند دهه ها يا حتي براي تمام عمر باشد. با توجه به اينکه ايمپلنت بر روي ساختار استخواني عميق زير پوست قرار مي گيرد و از طريق يک پيچ مخصوص کوچک در جاي خود تثبيت مي شود، امکان حرکت و جابجايي آن وجود ندارد. بر خلاف ژل هاي تزريقي، انتقال چربي و عمل جراحي پيوند، ايمپلنت هاي گونه يک بخش دائم از استخوان هاي صورت خواهند بود.
به خاطر داشته باشيد که هر چند نتايج اين عمل بطور گسترده با دوام است، با اين وجود امکان برداشتن ساده پروتز گونه با بي هوشي موضعي در هر زمان وجود دارد.

تزريق چربـي براي داشتن گونه هايي زيباتر

روش تزريق چربي تزريق چربي يا پيوند چربي به معناي برداشتن چربي از بخشي از بدن، معمولاً شکم، ران، باسن يا کشاله ران و تزريق(پيوند) آن به گونه ها ميباشد.
فقط مقادير کوچکي از چربي برداشته مي شوند بنابراين اين عمل را نبايد با ليپوساکشن اشتباه کرد. چون چربي از بدن خود شما حاصل مي شود بنابراين ريسک واکنش حساسيتي يا دفع پيوند توسط بدن شما وجود ندارد.
حدود يک ساعت زمان مي‌برد، تحت بي‌حسي موضعي انجام مي‌شود.
با هيچ عمل جراحي يا تزريق بعدي در صورت، تداخل و ممانعتي ندارد.
در افرادي که تزريق چربي گونه کرده اند، علاوه بر پيدايش گونه اي زيبا، کيفيت پوست محل تزريق، لکه ها و رنگدانه هاي آن، خشکي پوست، شلي آن و بسياري از اشکالات ديگر با گذشت زمان بهتر و بهتر شده است.

تکرار عمل


تزريق چربي غالباً به دليل بازجذب بخشي از چربي توسط بدن ضروت مي‌يابد. بنابراين پزشک گاهي در عمل نخست اندکي چربي اضافي تزريق مي‌کند تا اگر بخشي از آن مجدداً جذب شد، اختلالي در نتيجه کلي درمان ايجاد نشود.

تزريـق ژل براي داشتن گونه هايي زيباتر

روش تزريق ژل

اسيد هيالورونيک ( Hyaluronic Acid )


هيالورونيک اسيد يک ماده طبيعي است که در بدن شما يافت مي شود. بنا بر اين خطر انتقال بيماري صفر و خطرايجاد حساسيت بسيار اندک بوده و نيازي به تست حساسيت نيز نخواهد بود.
وقتي اين ژل در صورت تزريق مي شود مثل يک بالش پرشده عمل مي کند. اين ژل همچنين آب را به سطح پوست مي آورد تا آنرا با طراوت و قابل انعطاف نشان دهد.
دوام تاثير فيلرها به طور متوسط، 6 الي 12 ماه مي باشد.
تزريق ژل تحت بي حسي موضعي و توسط سرسوزن خيلي نازک انجام ميشود و تقريبا بي درد است. بعد از تزريق تا 3 ساعت از کمپرس سرد استفاده نماييد و تا چند ساعت از دراز کشيدن خودداري نماييد.


1395/10/05

Bookmark and Share   شماره خبر :52 تعداد بازدید :1786

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload